O MNIE

 

Cześć! Mam na imię Martyna. Z wykształcenia jestem psychologiem, ale z pasji i powołania – fotografem. Swoją drogę odkryłam w 2012 roku i od tego momentu cały czas staram się rozwijać i uczyć od najlepszych.

Fotografia to mój sposób na pokazanie piękna – ludzi, emocji oraz relacji, niezależnie od tego, czy są one międzyludzkie, czy między człowiekiem a zwierzęciem.

Moją misją jest tworzenie estetycznych kadrów, które staną się pamiątką na całe życie.

Rozejrzyj się, rozgość i skontaktuj ze mną, żebym mogła zaprojektować sesję idealną dla Ciebie.


0
zadowolonych klientów

0
polubień na FB

OPINIE KLIENTÓW

 • "Nasza wygrana w konkursie była sporym zaskoczeniem. Jak my, modele marni, mamy niby pozować? Jak się okazało z Martyną wszystko się da! Świetna luźna atmosfera, dużo śmiechu, zero spiny, a przy tym pełen profesjonalizm! W głowach zostanie mile wspomnienie a na zdjęciach cudowne efekty pracy tej szalonej kobiety. Dzięki Martyna za uwiecznienie naszej LOVE."
  BARBARA & GRZEGORZ
  BARBARA & GRZEGORZ
 • "Magiczne, piękne zdjęcia tylko u Martyny! Jesteśmy zachwyceni naszym plenerem ślubnym - tak idealnie uchwycone momenty, za każdym razem gdy wracamy do zdjęć, wywołują w nas radość i wzruszenie. Bardzo dziękujemy i polecamy - lepszego fotografa nie ma."
  Wioletta & Kamil
  Wioletta & Kamil
 • "Profesjonalny fotograf, profesjonalne podejście idealnie połączone z uśmiechem na twarzy i dobrą atmosferą. O zdjęciach nie ma co mówić.. one mówią same za siebie! Są CUDNE!:)"
  Izabela
  Izabela
 •  
  "Martyna to prawdziwa profesjonalistka z pasją do fotografii, oraz przesympatyczny człowiek, który swoim podejściem zaraża do uśmiechu. Współpraca z nią była przyjemnością, a jej zdjęcia są piękne i w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy w dniu sesji. Miała mnóstwo pomysłów na ujęcia, jednocześnie była otwarta na nasze uwagi i wizje. Z czystym sumieniem polecamy każdej parze:)"
  Klaudia & Arkadiusz
  Klaudia & Arkadiusz