Fotografia to mój sposób na pokazanie piękna. Piękna ludzi, piękna emocji i miłości oraz piękna relacji, niezależnie od tego, czy to relacje między ludźmi, czy między człowiekiem a zwierzęciem. Moją misją jest tworzenie estetycznych kadrów, które staną się pamiątką na całe życie.

Wierzę w to, że każda chwila naszego życia jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a przez to warta uwiecznienia. Jeżeli więc obchodzisz urodziny (nieważne które!), celebrujesz Dzień Matki, wychodzisz za mąż, albo chcesz mieć wreszcie udane zdjęcia ze swoim zwierzakiem – jesteś w dobrym miejscu. Rozejrzyj się, rozgość i skontaktuj ze mną, żebym mogła zaprojektować sesję idealną dla Ciebie.


0
zadowolonych klientów

0
polubień na FB

OPINIE KLIENTÓW

 • "Nasza wygrana w konkursie była sporym zaskoczeniem. Jak my, modele marni, mamy niby pozować? Jak się okazało z Martyną wszystko się da! Świetna luźna atmosfera, dużo śmiechu, zero spiny, a przy tym pełen profesjonalizm! W głowach zostanie mile wspomnienie a na zdjęciach cudowne efekty pracy tej szalonej kobiety. Dzięki Martyna za uwiecznienie naszej LOVE."
  BARBARA & GRZEGORZ
  BARBARA & GRZEGORZ
 • "Magiczne, piękne zdjęcia tylko u Martyny! Jesteśmy zachwyceni naszym plenerem ślubnym - tak idealnie uchwycone momenty, za każdym razem gdy wracamy do zdjęć, wywołują w nas radość i wzruszenie. Bardzo dziękujemy i polecamy - lepszego fotografa nie ma."
  Wioletta & Kamil
  Wioletta & Kamil
 • "Profesjonalny fotograf, profesjonalne podejście idealnie połączone z uśmiechem na twarzy i dobrą atmosferą. O zdjęciach nie ma co mówić.. one mówią same za siebie! Są CUDNE!:)"
  Izabela
  Izabela
 •  
  "Martyna to prawdziwa profesjonalistka z pasją do fotografii, oraz przesympatyczny człowiek, który swoim podejściem zaraża do uśmiechu. Współpraca z nią była przyjemnością, a jej zdjęcia są piękne i w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy w dniu sesji. Miała mnóstwo pomysłów na ujęcia, jednocześnie była otwarta na nasze uwagi i wizje. Z czystym sumieniem polecamy każdej parze:)"
  Klaudia & Arkadiusz
  Klaudia & Arkadiusz