Portret – dlaczego warto?

 

Bo jesteś piękna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Bo zasługujesz na chwilę dla siebie. Bo nigdy nie będziesz dokładnie taka, jaka jesteś w tej chwili, a uwierz mi – to jaka jesteś dzisiaj jest warte zapamiętania.

I dlatego, że mimo pewnie mnóstwa selfie, nie posiadasz naprawdę pięknego własnego portretu. Takiego, który kiedyś byłby niezwykłą pamiątką dla Twoich dzieci czy wnuków.

Zapewniam Cię – nie musisz „najpierw schudnąć” czy w jakikolwiek sposób się zmienić ZANIM uwiecznisz to kim jesteś.

Nie wierzę w to, że ludzie dzielą się na fotogenicznych i nie. To moje zadanie, żeby każdego pokazać z jak najlepszej strony. Dlatego zaufaj mi – sfotografowałam już kilkadziesiąt kobiet i naprawdę wiem jak sfotografować i Ciebie:)


W studio

 

Studio gwarantuje idealne warunki do pozowania dla początkujących:) Ulubiona muzyka w głośnikach, zamknięta przestrzeń, zero gapiów czy „ludzi z zewnątrz”. Do tego kieliszek wina i – uwierz mi – będziemy się świetnie bawić:)

W czasie sesji przebierzesz się trzy-cztery razy. Ja zmienię kolor tła, żeby wykonać i jasne fotografie, pełne światła i bardziej zmysłowe – na ciemnym tle. Dołożę wszelkich starań, żeby Twoje zdjęcia były urozmaicone i pełne emocji. Jeżeli zechcesz – dołączy do nas makijażystka i stylistka fryzur, która zadba o to, żebyś na zdjęciach wyglądała jeszcze piękniej:)

Sesja studyjna często kojarzy się z wystudiowanymi pozami i zdjęciami „na jedno kopyto” – jednak zapewniam, że mogą tu powstać równie luźne, naturalne ujęcia jak gdziekolwiek indziej!


W plenerze

 

Jeżeli wolisz otwartą przestrzeń – niezależnie czy jest to natura czy miasto i chcesz żeby Twoje zdjęcia były jeszcze bardziej różnorodne – możemy sesję wykonać w plenerze.

Możemy pójść do Twojej ulubionej kawiarni, do Twojego miejsca pracy albo do parku. Możemy się spotkać w Twoim mieszkaniu – wszędzie tam, gdzie czujesz się dobrze i swobodnie. Przejdziemy się, porozmawiamy, a w międzyczasie zrobię Ci zdjęcia w pięknym naturalnym świetle, pokazujące Twoją osobowość.

W tym przypadku fotografie będą w jednej stylizacji (chyba, że oczywiście urozmaicisz ją różnymi dodatkami), ale o różnorodność ujęć zadba miejsce, w którym będziemy i jego możliwości. Zapewniam Cię więc, że nadal będziesz miała z czego wybierać;)


W innej lokalizacji

 

Opcja szczególnie ciekawa dla kobiet, którym chodzi po głowie sesja buduarowa. Możemy udać się do pokoju hotelowego czy klimatycznego airbnb i skorzystać z ich dobrodziejstw – zwykle neutralnej, uporządkowanej przestrzeni, dużego łóżka z białą pościelą, a może balkonu z widokiem?

Możemy również wykonać sesję w muzeum, w kinie, na lotnisku, w galerii handlowej – gdzie tylko zapragniesz:) Nietypowe miejsce doda zdjęciom świeżości i oryginalności, a także podkreśli Twoją osobowość.

UWAGA – wstęp do danej lokalizacji oraz związane z nim ewentualne opłaty leżą po stronie Klientki!


Konsultacja przed sesją

 

Każda sesja portretowa jest u mnie poprzedzona konsultacją.

Zawsze zachęcam do spotkania na żywo, np. w kawiarni, żebyśmy się mogły poznać i przegadać Twoją wizję. Jeżeli jednak nie masz czasu na dodatkowe spotkanie – możemy porozmawiać online, mailowo, na skypie – cokolwiek Ci odpowiada.

Porozmawianie o oczekiwaniach i ustalenie wspólnego pomysłu jest dla mnie ogromnie ważne – dzięki temu jestem w stanie przygotować się do naszej wspólnej sesji, zaprojektować ją i, ostatecznie, dostarczyć efekty, z których będziesz zadowolona.

Przy okazji – służę radą przed sesją. Jakie wybrać ubrania? Jaką kolorystykę? O czym pamiętać? Jak się przygotować? Na każde pytanie chętnie odpowiem:)


Wybór zdjęć

 

Po skończonej sesji przygotuję dla Ciebie 20 zdjęć – tych, na których będziesz wyglądać najpiękniej. Będą one w pełni obrobione, wyretuszowane – gotowe, by zabrać je tego dnia do domu.

Wszystkie będą wywołane i oprawione w eleganckie pass partu. Twoim zadaniem będzie wybrać ulubione ujęcia. Możesz też oczywiście wziąć je wszystkie:) Każde ujęcie, które wybierzesz, otrzymasz również w formie cyfrowej – w pełnej rozdzielczości i najwyższej jakości!

Zdjęcia, których nie wybierzesz, zostają u mnie – możesz zawsze po nie wrócić;)

O tym ile zdjęć wybierzesz i, w związku z tym, ile za nie zapłacisz, decydujesz po zobaczeniu zdjęć! Tak więc nie kupujesz niczego „w ciemno”;)


PORTRET – CENNIK

 • Kolekcja Brązowa
 • 400 zł
 • 5 ujęć
 • wydruki w pass partu
 • skórzane etui
 • cyfrowa wersja zdjęć na pen drive
 • Zamów swoją sesję
 • Kolekcja Platynowa
 • 1000 zł
 • 20 ujęć
 • wydruki w pass partu
 • skórzane etui
 • cyfrowa wersja wybranych zdjęć
 • Zamów swoją sesję

Opcje dodatkowo płatne:

 

Profesjonalny make up – 150 zł

Włosy + make up – 250 zł

Płatność za dodatkowe opcje odbywa się gotówką w dniu sesji!

 


 

Płatność za zdjęcia odbywa się w dniu zaprezentowania materiału – gotówką.

Jeżeli będziesz chciała zapłacić przelewem – jest taka opcja do 3 dni od zaprezentowania materiału. Wówczas wersję cyfrową fotografii otrzymasz po zaksięgowaniu przelewu.

O tym, którą kolekcję wybierzesz i ile wydasz na zdjęcia, decydujesz dopiero w momencie, kiedy zobaczysz swoje fotografie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – zachęcam do KONTAKTU.