Portret – dlaczego warto?

Bo jesteś piękna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Bo zasługujesz na chwilę dla siebie. Bo nigdy nie będziesz dokładnie taka, jaka jesteś w tej chwili, a uwierz mi – to jaka jesteś dzisiaj jest warte zapamiętania.

I dlatego, że mimo pewnie mnóstwa selfie, nie posiadasz naprawdę pięknego własnego portretu. Takiego, który kiedyś byłby niezwykłą pamiątką dla Twoich dzieci czy wnuków.

Zapewniam Cię – nie musisz „najpierw schudnąć” czy w jakikolwiek sposób się zmienić ZANIM uwiecznisz to kim jesteś.

Jeżeli chcesz wyglądać zjawiskowo – wybierz Portret Glamour, gdzie i ja i profesjonalna makijażystka dołożymy wszelkich starań byś wyglądała i czuła się wspaniale. A może właśnie chcesz odważnie pokazać siebie i zamanifestować swoją osobowość? Wtedy wybierz Portret Naturalny i daj mi się poznać. Zrób makijaż jaki robisz na codzień i zabierz mnie do Twojego świata, który razem uwiecznimy na zdjęciach. Wybór należy do Ciebie!

portret

glamour portret

Portret Glamour

Portret Glamour to nie sesja zdjęciowa, a przeżycie.

Spotykamy się w studio, gdzie moja zaufana makijażystka wyczaruje dla Ciebie makijaż idealnie podkreślający Twoje piękno i zadba o Twoją fryzurę. W tym czasie będziesz popijać szampana, relaksując się przy ulubionej muzyce. Kiedy będziesz gotowa, staniesz przed moim obiektywem, a ja powiem Ci i pokażę co zrobić, by wyjść jak najlepiej na zdjęciach.

Uwierz mi – będziemy się świetnie bawić:)

W czasie sesji przebierzesz się dwa-trzy razy. Ja zmienię kolor tła, żeby wykonać i jasne fotografie, pełne światła i bardziej zmysłowe – na ciemnym tle. Dołożę wszelkich starań, żeby Twoje zdjęcia były urozmaicone i pełne emocji. Całość będzie trwała ok. 3 godzin (w tym godzina na makijaż i dwie na zdjęcia).


Portret Naturalny

Jeżeli nie lubisz się malować, przebierać i pozować, jeżeli nie czujesz, że to coś dla Ciebie – pozwól, że zaproponuję Ci inną opcję. Portret Naturalny.

Jest to sesja na luzie – w studio lub w innej lokalizacji, wybranej przez Ciebie. Możemy pójść do Twojej ulubionej kawiarni, do Twojego miejsca pracy albo do parku. Możemy się spotkać w Twoim mieszkaniu – wszędzie tam, gdzie czujesz się dobrze i swobodnie. Przejdziemy się, porozmawiamy, a w międzyczasie zrobię Ci zdjęcia, pokazujące Twoją osobowość.

W tym przypadku fotografie będą w jednej stylizacji (chyba, że oczywiście urozmaicisz ją różnymi dodatkami), ale o różnorodność ujęć zadba miejsce, w którym będziemy i jego możliwości. Zapewniam Cię więc, że nadal będziesz miała z czego wybierać;) Sesja potrwa około 1,5 godziny.

naturalny

sesja wizerunkowa, portret

Sesja wizerunkowa

Opcja pomiędzy dwiema poprzednimi. Tu również spotykamy się w studio, a makijażystka również wykonuje makijaż, choć nie tak fantazyjny jak przy Portrecie Glamour. Szampan się nie leje, ale muzyka gra;) Sesja jest też krótsza – w studio spędzimy 2 godziny.

W tej sesji stawiamy na profesjonalny wizerunek, pozowanie będzie więc troszkę bardziej formalne niż w sesji Glamour i na pewno nie tak „luźne” jak w sesji Naturalnej. Ale spokojnie – wiem doskonale jak Cię pokierować, aby zdjęcia były odpowiednie – czy to do CV czy na stronę www Twojego biznesu.

Kolorystykę tła dopasujemy wspólnie do Twojej kolorystyki firmowej, na pewno też wykonamy kilka ujęć na tle neutralnym – białym. Możesz przygotować 2-3 stylizacje oraz zabrać rekwizyty, jeżeli w jakiś sposób wpisują się one w Twoją działalność.

Wszystkie szczegóły ustalimy podczas konsultacji.


Konsultacja przed sesją

Każda sesja portretowa jest u mnie poprzedzona konsultacją.

Zawsze zachęcam do spotkania na żywo, np. w kawiarni, żebyśmy się mogły poznać i przegadać Twoją wizję. Jeżeli jednak nie masz czasu na dodatkowe spotkanie – możemy porozmawiać online, mailowo, na skypie – cokolwiek Ci odpowiada.

Porozmawianie o oczekiwaniach i ustalenie wspólnego pomysłu jest dla mnie ogromnie ważne – dzięki temu jestem w stanie przygotować się do naszej wspólnej sesji, zaprojektować ją i, ostatecznie, dostarczyć efekty, z których będziesz zadowolona.

Przy okazji – służę radą przed sesją. Jakie wybrać ubrania? Jaką kolorystykę? O czym pamiętać? Jak się przygotować? Na każde pytanie chętnie odpowiem:)

portret - konsultacja

portret - wybor zdjec

Wybór zdjęć

Po skończonej sesji przygotuję dla Ciebie 15 zdjęć – tych, na których będziesz wyglądać najpiękniej. Będą one w pełni obrobione, wyretuszowane – gotowe, by zabrać je tego dnia do domu.

Wszystkie będą wywołane i oprawione w eleganckie pass partu. Twoim zadaniem będzie wybrać ulubione ujęcia. Możesz też oczywiście wziąć je wszystkie:) Każde ujęcie, które wybierzesz, otrzymasz również w formie cyfrowej – w pełnej rozdzielczości i najwyższej jakości.

Zdjęcia, których nie wybierzesz, zostają u mnie – możesz zawsze po nie wrócić!

Ceny za ujęcia są takie same w przypadku każdego rodzaju sesji – Glamour, Naturalnej i wizerunkowej. Różnią się jedynie opłaty początkowe, co wyszczególniłam poniżej.


PORTRET – CENNIK

 • Kolekcja Brązowa
 • 600 zł
 • 5 ujęć
 • wydruki w pass partu
 • skórzane etui
 • cyfrowa wersja zdjęć na pen drive
 • Zamów swoją sesję
 • Kolekcja Złota
 • 1500 zł
 • 15 ujęć
 • wydruki w pass partu
 • skórzane etui
 • cyfrowa wersja zdjęć na pen drive
 • Zamów swoją sesję

Dodatkowe informacje

Cena jednego ujęcia (kupowanego poza pakietem) – 250 zł

 

Opłaty początkowe:

Portret Glamour – 300 zł

Sesja wizerunkowa – 200 zł

Portret Naturalny – 100 zł

 

Opłaty początkowe NIE ZAWIERAJĄ żadnych ujęć – są tylko zwrotem kosztów ponoszonych przeze mnie w momencie wykonywania sesji (makijaż, czas przeznaczony na wykonanie sesji, studio).

O tym ile wydasz na zdjęcia, decydujesz dopiero w momencie, kiedy zobaczysz swoje fotografie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – zachęcam do KONTAKTU.