100.600

To projekt-gigant, plan na najbliższych kilka lat, który przynosi mi ogromną satysfakcję. Jego celem jest pokazanie, jak piękne kobiety przechadzają się po ulicach naszych miast oraz jak dobrze i profesjonalnie wypadają przed obiektywem, pomimo braku doświadczenia w modelingu. Sesje odbywają się zawsze w studio i bazują głównie na „headshotach” na prostym, jednokolorowym tle. Dzięki temu nic nie odwraca uwagi od tego, co najważniejsze na zdjęciu – modelki. 100 dziewczyn z jednego miasta – 6 zdjęć każdej z nich. Projekt realizowany jest w mojej rodzinnej miejscowości – Nowym Sączu. Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć.


POP! of color

‚POP! of color’ to mini-seria stworzona przeze mnie z okazji mojej pierwszej wystawy portretów (Stary Sącz, 2.5.18). Po wielu jasnych, świetlistych zdjęciach, miałam ochotę na zabawę z kolorem. W tym celu wyszukałam w sieci kilka bardzo kolorowych naszyjników, dodałam do nich proste topy w równie mocnych barwach, a całość wkomponowałam w sześć bardzo różnych teł. No i oczywiście – wybrałam sześć niesamowitych dziewczyn, które idealnie podołały takiemu miksowi!:) Całość wyszła na pewno wiosennie, a myślę też, że całkiem efektownie;) Zapraszam do galerii, by zobaczyć wszystkie 6 zdjęć.


Through

„Through” to kolejna seria, którą zapoczątkowałam na potrzeby mojej wystawy.
Zainspirowana możliwościami double exposure, z sercem bijącym coraz mocniej dla fotografii czarno-białej oraz z wiosną w głowie, sięgnęłam po zdjęcia kilku dziewczyn i dałam się ponieść fantazji i Photoshopowi;)
Z tej zabawy powstały zdjęcia lekkie, zwiewne i troszkę inne niż wszystko, co robiłam do tej pory. Tak przynajmniej lubię o nich myśleć:) Zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii.